Chlapi jak hora! Kdo si může dovolit nejdražší a nejexkluzivnější bodyguardy Hollywoodu?

Celebrity mají díky své kariéře spoustu výhod, jako je bohatství, o kterém si většina z nás může nechat jen zdát, zvláštní zacházení a větší než životní zkušenosti. Je to však za cenu ztráty osobní svobody. Proto musí mnoho celebrit investovat do seriózního zabezpečení. Život v záři reflektorů s sebou nese reálný fakt, že se nikam neobejdou bez bodyguardů. Zde je několik celebrit s nejdražšími a nejexkluzivnějšími bodyguardy.

Adele

Adele je jedním z největších hlasů této generace a fanoušci naprosto milují její přízemní osobnost. Její čisté jmění se pohybuje kolem 190 milionů dolarů, takže dává smysl, že si najala ochranku, která ji sleduje ve dne v noci. V roce 2017 si najala bývalého bodyguarda Lady Gaga Petea Van Der Beena, který si za své služby účtuje 70 000 dolarů ročně.


Jennifer Aniston

Jennifer Aniston se proslavila po celém světě, když hrála Rachel Greenovou v oblíbeném seriálu Přátelé. Protože se stala tak známou, najala si v roce 2013 nechvalně proslulého osobního strážce celebrit Sheldona. Ten v minulosti spolupracoval s mnoha hvězdami, takže Aniston věděla, že si najme právě jeho.


David a Victoria Beckhamovi

David a Victoria Beckhamovi jsou dva nejslavnější lidé na světě. On je bývalý hvězdný fotbalista a ona byla členkou skupiny Spice Girls a nyní je módní magnátkou. Proto v roce 2014 utratili 1 milion dolarů za zpřísněnou ochranku a v roce 2020 nechali do svého domu nainstalovat také strážní domky. Vždy také cestují s ochrankou v blízkosti.


Taylor Swift

Taylor Swift má díky své neuvěřitelné slávě celou armádu fanoušků, kteří si říkají "Swifties". To je sice neuvěřitelné, ale zároveň to znamená, že Swiftová musí být opatrná, a proto má dva bodyguardy, kteří s ní chodí všude, kam se hne.


Rihanna

Rihanna je megahvězda, která se musí neustále spoléhat na pořádnou ochranku. Odhaduje se, že ročně utratí za ochranku asi půl milionu dolarů. Bodyguardy má kolem sebe, i když si jde jen rychle nakoupit do Targetu.Okomentovat

0 Komentáře

TOPlist CZIN.eu