Vědci objevili 200 000 let staré město!


Skupina vědců nedávno narazila na jihoafrickou metropoli vzdálenou asi 93 kilometrů od přístavu Maputo. Po prohlédnutí artefaktů v této oblasti se jim podařilo zjistit, že lokalita pochází z doby před nejméně 200 000 lety.

Zdá se, že tato metropole byla postavena někdy kolem roku 160 000 - 200 000 př. n. l. a pokud můžeme říci, byla postavena buď staryými 
Sumery Anunnaki, nebo v jejich jménu.

Objev učinili Johan Heine a Michael Tellinger, když zřejmě objevili jednu z nejstarších, ne-li vůbec nejstarší metropoli, s jakou se kdy lidstvo setkalo.

Archeologové našli v Peru rozsáhlý podzemní svět patřící dávno ztracené civilizaci

Pod vodou u pobřeží Kuby byly objeveny pyramidy, mohlo by jít o Atlantidu

Zdá se, že starověká metropole patřila dávným Sumerům, protože ikonografie Anunnakiů je doslova rozeseta po celém místě, jak ho známe.

I kdyby se prokázalo, že jde o ukázku jiné civilizace než Anunnakiů, stále se jedná o město staré 200 000 let, což z něj stále činí jedno z nejstarších měst, na které jsme kdy narazili, mírně řečeno.

Anunnakiové jsou považováni za původní obyvatele Nibiru, skryté planety z naší sluneční soustavy, která může cestovat z jedné soustavy do druhé.

Anunnaki jsou podle starověkých sumerských tabulek také považováni za naše stvořitele, takže pokud se prokáže jejich reálnost, mohlo by to v podstatě otřást naším systémem víry až do samého základu. Doufejme, že postupem času odhalíme o tomto městě více informací.

Okomentovat

0 Komentáře

TOPlist CZIN.eu